EAE Makina ile dijital geleceğe adım atın… Endüstri 4.0

EAE Makina ile dijital geleceğe adım atın... Endüstri 4.0

Rulo Sac Doğrultma ve Sürme Hattı (Otomatik)

EAE Makina olarak yıllar önce bir dijitalleşme programı başlattık. Dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0’ın zorluklarını ve faydalarını makinalarımıza entegre ediyoruz. Rulo şekillendirme ve işleme hatlarınızın üretkenliğini artıran yenilikçi çözümler sürekli olarak geliştiriyoruz. En son teknoloji geliştirme yöntemlerinden yararlanan gerçek zamanlı izleme, kestirimci bakım ve imalat takibi için yazılım çözümlerimiz para tasarrufuna ve karlılığın artmasına katkıda bulunur. IIoT ve AI teknolojilerinin kullanımıyla makine ve sensör verilerini bilgiye ve bilgiyi değere dönüştürüyoruz.

EAE’nin yeni çözümleri ile, tüm makinelerinizi ve üretiminizi tek bir çözüm üzerinden takibi ve kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu çözüm, makinenizi buluta bağlamanıza yardımcı olur ve makinalardan bütün verilerin alınmasına ve farklı şekillerde işlenmesini sağlar.

Saha operatörlerinizin gerçek zamanlı üretim verileriyle daha fazla etkileşime girmesini ve size dijital olarak raporlamasını istiyorsanız, bunun için de, EAE-MES sistemimizi de kullanabilirsiniz. Konvansiyonel MES sistemleri olarak operatörlerinize herhangi bir cihaz (tablet, kiosk vb.) ile açılabilen ekranlar sunabiliyoruz. Daha uygun bir şekilde, MES işlevlerini HMI’larınıza yerleştirebiliriz. Bu sayede operatörlerinizin birden fazla ekran/arayüz ile uğraşmasına gerek kalmayacaktır.